Lacrimal Natura Plus očné kvapky 10 ml

Dostupnosť:

24 hodín

Naša cena:

5,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Lacrimal Natura Plus sú upokojujúce očné kvapky, s ktorými sa konečne zbavíte podráždenia, začervenania a nepríjemných pocitov spôsobených pálením alebo svrbením. Ide o receptúru, ktorá zahŕňa blahodarné účinky mnohých prírodných zložiek, ktoré telo dobre vstrebáva. Prirodzená úľava pre podráždené oči!

 
Aktívne hydratačné látky - súčasťou zloženia kvapiek je sodný kyselinát, ktorý má silný hydratačný účinok. Priláka a viaže molekuly vody v očnom prostredí, čím okamžite a dlhodobo odstraňuje pocit sucha.
Prírodné liečivé extrakty - zloženie kvapiek je bohaté na prírodné extrakty, vrátane harmančeka, aloe vera a šípok. Ich úlohou je zmierňovať príznaky, podporovať proces hojenia a posilňovať ochranný a hydratačný účinok účinných látok.
Doplnková ochranná vrstva - polymer nazývaný hypromelóza stabilizuje slzný film a vytvára tenkú ochrannú vrstvu, ktorá chráni oči pred škodlivými vplyvmi faktorov prostredia.
Odstránenie sucha, pálenia a slzenie - primárnym účelom kvapiek je zastaviť príznaky syndrómu suchého oka, zápalu spojiviek a infekcií. Prípravok okamžite hydratuje, upokojuje a obnovuje rovnováhu, odstraňuje pocit sucha, pálenia a nadmerného slzenia.
Bez konzervantov - Lacrimal Natura Plus
Bez konzervantov - prírodná receptúra neobsahuje konzervanty ani iné umelé prísady.
Aj pre používateľov kontaktných šošoviek - kvapky Lacrimal Natura Plus môžu používať užívatelia všetkých typov kontaktných šošoviek na zmiernenie sucha a nepohodlia spôsobeného ich nosením.
 

Charakteristika očných kvapiek Lacrimal Natura Plus:

 

Prípravok sa vyznačuje hydratačným a upokojujúcim účinkom. Je určený ľuďom so stredne závažnými alebo závažnými príznakmi syndrómu suchého oka, zápalu spojiviek, infekcií. Na základe dvoch silne zvlhčujúcich látok: sodného kyselinátu a hypromelózy, priláka a zadržiava molekuly vody v oku, poskytuje dlhotrvajúcu úľavu od sucha a často sa vyskytujúceho slzenia. Sodný kyselinát je ľudskému telu známy tam, kde je potrebná hydratácia (slzný film, koža). Hypromelóza je polymer, ktorý vytvára tenkú ochrannú vrstvu, ktorá chráni oči pred škodlivými účinkami vonkajších faktorov a voľných radikálov, zodpovedných za starnutie a radu očných ochorení.

Kvapky Lacrimal Natura Plus navyše obsahujú cenné rastlinné extrakty:

 • z harmančeka - známeho pre svoje upokojujúce a osviežujúce vlastnosti; tiší bolesť a znižuje začervenanie očného sliznice spôsobené vonkajšími faktormi;
 • z aloe vera - inhibuje rast baktérií a podporuje hydratačný účinok účinných látok;
 • z šípok - osviežuje a oživuje vzhľad;
 • z borovíc - zvyšuje ochranný účinok a znižuje únavu očí.

Kvapky Lacrimal Natura Plus neobsahujú konzervačné látky a môžu ich používať ľudia nosiaci kontaktné šošovky akéhokoľvek typu.

 

Pre koho sú očné kvapky Lacrimal Natura Plus určené?

 

Prípravok prináša úľavu pri únave, suchu, pálení, svrbení, slzení a začervenaní očí. Je preto venovaný ľuďom bojujúcim so syndrómom suchého oka, zápalom spojiviek a ďalšími infekciami, ktoré spôsobujú vyššie spomenuté príznaky. Okrem toho ich môžu používať všetci ľudia, ktorí cítia potrebu podporovať svoje oči pri každodenných výzvach - trávia veľa hodín pred obrazovkou počítača, v klimatizovaných miestnostiach, vystavení častému kontaktu so slnečným žiarením. Kvapky sú tiež skvelou podporou po operáciách a pri nosení kontaktných šošoviek, ktoré u mnohých ľudí spôsobujú suché oči.

Kapky Lacrimal Natura Plus by mali byť spotrebované do 3 mesiacov od otvorenia. Používajte ich tak často, ako potrebujete - aj niekoľkokrát denne. Aplikujte 1-2 kvapky naraz. Po použití lahvičku pevne uzavrite. Produkt by mal používať iba jedna osoba.

 

Zloženie kvapiek Lacrimal Natura Plus:

 • hyaluronát sodný 0,2 %,
 • hypromelóza 0,2 %,
 • vodný extrakt z aloe,
 • vodný extrakt z harmančeka,
 • čučoriedkový vodný extrakt,
 • vodný extrakt z divokej ruže,
 • kyselina boritá,
 • dekahydrát tetraboritanu disodného
 • chlorid sodný,
 • voda na injekciu.
Viac informácií
ZnačkaPozostałe
Dostupnosť24 hodín
Price per 100ml59,90 €
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Lacrimal Natura Plus očné kvapky 10 ml
Váš názor