SOLO-Care AQUA™ 90 ml

Dostupnosť:

24 hodín

Naša cena:

4,79 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Viacúčelový roztok na kontaktné šošovky SOLO-care AQUA od výrobcu Menicon je vhodný pre všetky typy mäkkých kontaktných šošoviek. Bol špeciálne vyvinutý tak, aby vyhovoval tiež silikón-hydrogélovým šošovkám a nositeľmi šošoviek priniesol maximálny komfort pri ich nosení.

 
Až o 90% lepšia hydratácia - výskum dokázal, že pravidelná starostlivosť o šošovky pomocou Solo-Care Aqua umožňuje až o 90% lepšiu hydratáciu kontaktných šošoviek a tým ešte väčší komfort používania.
Žiadna kontaminácia - starostlivo vyvinutá receptúra ​​ošetrujúcej tekutiny je zodpovedná za dôkladné čistenie šošoviek - nielen od prachu a nečistôt zvonku, ale aj od usadenín bielkovín a nebezpečných mikroorganizmov.
Ochrana pred usadeninami - pravidelné používanie ošetrujúceho roztoku výrazne zvyšuje odolnosť šošoviek proti hromadeniu proteínových usadenín, ktoré sú vedľajším efektom prirodzeného procesu tvorby sĺz.
Provitamín B5 - tvorcovia do ošetrujúcej tekutiny zakomponovali mimoriadne cenné zložky - sorbitol a provitamín B5, vďaka ktorým sú oči ešte lepšie chránené pred infekciami, podráždením a nadmerným vysušovaním.
Možnosť dlhodobého skladovania šošoviek - SOLO-care AQUA
Možnosť dlhodobého skladovania šošoviek - aktuálne nepoužité šošovky môžete vložiť aj do nádoby naplnenej ošetrujúcou tekutinou a skladovať ich až 30 dní s istotou, že si počas tejto doby zachovajú svoje cenné vlastnosti.
 

Charakteristika roztoku na šošovky SOLO-care AQUA:

 

Užívatelia, ktorí používajú roztok SOLO-care AQUA majú po celý deň pocit pohodlia pri nosení šošoviek. Obsahuje provitamín B5 a sorbitol, ktorý tvorí systém HydroLock, ktorý zaisťuje dokonalé navlhčovanie kontaktných šošoviek. V porovnaní s inými roztokmi pre šošovky, SOLO-care AQUA udržuje až o 90% lepšie navlhčenie v porovnaní s užívateľmi iných roztokov dostupných na trhu. Po použití roztoku sú kontaktné šošovky skvele hydratované a čistejšie počas celého dňa. K tomu všetkému prispieva antidehydratačná technológie HydroLock. Táto technológia zachováva kontaktné šošovky vlhké a poskytuje tak vyšší komfort ich nosenia.

Umožňuje 2 možnosti starostlivosti: bez čistenia a oplachovania – šošovky po vybratí z oka, stačí vložiť do nádobky naplnenej roztokom. Po 4 hodinách sú čisté a opäť pripravené k použitiu. Čistenie za 5 minút – po mechanickom očistení a opláchnutí, sú šošovky čisté a komfortné už po 5 minútach ponechania v roztoku. Pokiaľ šošovky nie sú používané, môžu byť uchovávané v roztoku SOLO-care-AQUA až 30 dní bez nutnosti dodatočného čistenia!

Spoločnosť Menicon vytvorila patentovaný uzáver. Ten je nedotiahnutý a má svoje opodstatnenie. Nedotiahnuté uzáver nie je závadou. Uzáver nikdy nedoťahujte, pretože pri jeho dotiahnutí môže dôjsť k poškodeniu! Roztok SOLOCARE AQUA® je opatrený originálnymi puzdrami, ktoré sú plochá a antibakteriálne. Po otvorení fľaše s roztokom tekutinu spotrebujte do troch mesiacov od otvorenia fľaše.

 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaMenicon Co. Ltd.
ZnačkaPozostałe
Dostupnosť24 hodín
Price per 100ml5,32 €
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:SOLO-Care AQUA™ 90 ml
Váš názor