Wöhlk Perfect Conditioner + Cleaner 45 + 15 ml

Dostupnosť:

do 5 pracovných dní

Naša cena:

8,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Wöhlk Perfect Cleaner & Conditioner je dvojstupňový systém na čistenie a skladovanie tvrdých kontaktých šošoviek priepustných pre plyny a ortokeratologických šošoviek (stabilného tvaru). Vyrába ho svetový líder v optike, nemecká spoločnosť Zeiss.

 
Produkt svetového lídra v optike - ošetrujúci roztok Wöhlk Perfect Conditioner vytvoril jeden z najuznávanejších výrobcov v optickom priemysle - nemeckou spoločnosťou Zeiss.
Dvojstupňový systém pôsobenia - čistiaci roztok sa skladá z dvoch samostatných fľaštičiek - jedna flaštička slúži na čistenie a druhá flľaštička na dezinfekciu uložených tvrdých plynopriepustných a ortokorekčných šošoviek.
Intenzívne zvlhčovanie - zvlhčujúce vlastnosti opísanej ošetrujúcej tekutiny spôsobujú, že šošovky znovu získavajú svoju pôvodnú úroveň vlhkosti a ich používanie je mimoriadne pohodlné. Nespôsobujú suchosť ani začervenanie očí.
Dôkladné čistenie - ošetrujúca kvapalina odstraňuje z povrchu šošoviek všetky druhy nečistôt, ktoré sa objavia počas dňa. To zahŕňa prach, bielkovinové usadeniny, mastnotu a mikroorganizmy ohrozujúce oči. Šošovky tak zostanú bezchybne čisté a zaistia jasné videnie.
Vylepšené zloženie - ošetrujúci roztok Wöhlk Perfect Conditioner neobsahuje žiadne konzervačné zložky. Vďaka tomu je prípravok ešte bezpečnejší pre oči a môžu ho používať aj ľudia s mimoriadne citlivými očami.
Bezpečné skladovanie - Wöhlk Perfect Conditioner
Bezpečné skladovanie - nádobu naplnenú ošetrujúcou tekutinou môžete použiť ako akýsi odkladací priestor pre vaše šošovky. Tie tam môžu zostať až niekoľko dní bez toho, aby stratili akúkoľvek zo svojich cenných vlastností.
 

Vlastnosti Wöhlk Perfect Cleaner & Conditioner:

 

Wöhlk Perfect Cleaner & Conditioner na tvrdé kontaktné šošovky je dvojstupňový systém starostlivosti o tuhé (plynopriepustné) kontaktné šošovky. Ponúka komplexnú starostlivosť - odstránenie bielkovín, čistenie, dezinfekciu a zvlhčenie. Pufrovaný, izotonický roztok, neobsahuje Thimerosal . Tekutiny Wöhlk Perfect sú bezpečné ako pre oči, nespôsobujú alergie alebo podráždenie, tak aj pre tvrdé kontaktné šošovky bez poškodenia ich povrchu.

Tvrdé kontaktné šošovky sú špecializovaným produktom často určeným na korekciu väčších a komplikovanejších porúch zraku. Aby tvrdé šošovky dlho vydržali, musia byť dôkladne vyčistené a správne uskladnené. Systém Wöhlk Perfect Conditioner bol vytvorený špeciálne pre tvrdé šošovky, ktorý im poskytuje komplexnú starostlivosť.

 

Zloženie roztoku Wöhlk Perfect Conditioner:

 
  • Hydroxypropylmethylcelulóza,
  • Poloxamer,
  • EDTA 0,1%,
  • Polyhexamethylen biguanid 0,0004% v pufróvanom izotonickom roztoku.
Viac informácií
VýrobcaZEISS
ZnačkaPozostałe
Dostupnosťdo 5 pracovných dní
Price per 100ml14,98 €
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Wöhlk Perfect Conditioner + Cleaner 45 + 15 ml
Váš názor