Wöhlk Reinigung Perfect 30 ml

Dostupnosť:

do 5 pracovných dní

Naša cena:

8,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Wöhlk Reinigung Perfect roztok je bezpečný prípravok pre tvrdé kontaktné šošovky aj oči. Nedráždi oči a nespôsobuje alergie. Zanecháva šošovky dokonale čisté bez poškodenia ich povrchu. Tekutina Wöhlk Reinigung Perfect neobsahuje Thimerosal.

 
Efektívne zloženie - teraz je účinok ošetrujúceho roztoku ešte silnejší, vďaka vylepšenému zloženiu. Fľaštička má objem 30 ml - vzhľadom na nízku cenu vydrží naozaj dlho.
Dvojstupňový systém starostlivosti - tekutina Wöhlk Reinigung Perfect je rozdelená do dvoch samostatných etáp - čistenie a skladovanie. To zaručuje ešte efektívnejšiu starostlivosť.
Baktericídny účinok - ošetrujúca tekutina zabíja viac ako 99% baktérií a plesní nachádzajúcich sa na povrchu šošoviek. To zaisťuje ich dokonalú čistotu, čo znamená jasné videnie a zdravé oči.
Prirodzená hydratácia - umiestnenie šošoviek do nádobky s ošetrujúcou tekutinou je tiež skvelý spôsob, ako ich dodatočne zvlhčiť. To zase zvyšuje komfort používania šošoviek a chráni oči pred vysušením a začervenaním.
Bez konzervačných látok - ošetrujúci prípravok neobsahuje žiadne alergénne konzervačné látky. Vďaka tomu môžu prípravok používať ako alergici, tak aj ľudia s mimoriadne citlivými očami.
Bezpečné skladovanie - Wöhlk Reinigung Perfect
Bezpečné skladovanie - ak z nejakého dôvodu chcete šošovky na niekoľko dní prestať používať, nemusíte ich hneď vyhadzovať do koša. Môžete ich vložiť do nádoby s tekutinou s vedomím, že zostanú čisté, zvlhčené a kedykoľvek pripravené na použitie.
 

Roztok Wöhlk Reinigung Perfect obsahuje:

  • Hydroxypropylmethylcelulózu,
  • poloxamer,
  • EDTA 0.1%,
  • Polyhexamethylen biguanide 0.0004% pufróvaný,
  • izotonický roztok.
Viac informácií
VýrobcaZEISS
ZnačkaPozostałe
Dostupnosťdo 5 pracovných dní
Price per 100ml29,97 €
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Wöhlk Reinigung Perfect 30 ml
Váš názor