Zeiss All-In-One ADVANCE 100 ml

Dostupnosť:

24 hodín

Naša cena:

5,49 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Viacúčelový roztok na kontaktné šošovky Zeiss All-In-One ADVANCE od spoločnosti Carl Zeiss je primárne určený na čistenie a dezinfekciu silikón-hydrogélových šošoviek, ale ošetrí všetky druhy mäkkých kontaktných šošoviek.

 
Pre všetky typy mäkkých šošoviek - tekutú starostlivosť môžete používať bez ohľadu na to, aké mäkké šošovky používate - dvojtýždenné, mesačné alebo ročné.
Bezpečné skladovanie - ošetrujúci roztok sa primárne používa na bezpečné uloženie šošoviek, keď ich nepoužívate. V nádobe s prípravkom ich môžete uchovávať až niekoľko dní bez obáv zo straty cenných vlastností.
Komplexná dezinfekcia - kým sú šošovky v nádobe s tekutinou, prípravok z ich povrchu odstráni aj tie najodolnejšie nečistoty ako tuk, bielkoviny a nebezpečné baktérie.
Dodatočná hydratácia - aké by to boli šošovky bez ich vlhkosti? Určite veľmi nepohodlné na používanie. Ošetrujúca kvapalina proti tomuto chráni šošovky, aby im vrátil ich pôvodnú úroveň vlhkosti.
Zlepšenie pružnosti - Zeiss All-In-One ADVANCE
Zlepšenie pružnosti - výživné látky obsiahnuté v ošetrujúcej tekutine majú pozitívny vplyv aj na pružnosť šošoviek. Len niekoľko hodín ponorenia šošoviek do tekutiny obnoví ich počiatočnú elasticitu a tým aj komfort používania.
 

Charakteristika roztoku na šošovky Zeiss All-In-One ADVANCE:

 

Vynikajúci, najnovší čistiaci roztok pre všetky mäkké kontaktné šošovky. Zeiss All-In-One Advance je určený na ošetrovanie všetkých mäkkých šošoviek. Čistí, dezinfikuje, navlhčuje, eliminuje bielkovinové usadeniny a mastnotu, slúži na uchovávanie šošoviek. Obsahuje unikátnu substanciu ActiPro® ktorá bojuje proti bielkovinovým usadeninám a proti mastnote.

Roztok Zeiss All-In-One Advance je predurčený na spoluprácu so silikonovo-hydrogélovými šošovkami. Bielkovinové usadeniny a mastnota veľkým dielom vplýva na komfort nosenia šošoviek. Zeiss All-In-One Advance sa usadí na povrchu šošovky počas ich uskladnenia v noci. Hydrofobné vlastnosti substancie spôsobujú, že čiastočky vody sa ľahšie a trvalejšie usadia na povrchu. Vďaka tomu nežiadúce usadeniny budú odstránené.

Dokonale vyvážené a jemné zloženie roztoku Zeiss All In One Advance vyhovuje tiež používateľom kontaktných šošoviek, ktorí trpia alergiami, podráždením očí alebo syndrómom suchého oka.

Roztok po jeho otvorení môžete používať tri mesiace. Po uplynutí tejto doby je nutné roztok vymeniť za nový. Spoločne s roztokom odporúčame vymeniť aj puzdro na kontaktné šošovky.

 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaZEISS
ZnačkaPozostałe
Dostupnosť24 hodín
Price per 100ml5,49 €
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Zeiss All-In-One ADVANCE 100 ml
Váš názor