Kontaktné šošovky AquaView Daily

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

4 položiek

na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

4 položiek

na stránku

Jednodňové šošovky AquaView Daily

Kontaktné šošovky AquaView Daily sú určené pre každého, kto hľadá komfort a pohodlie šošoviek, bez toho aby bolo nutné ich čistiť a uchovávať v puzdrách pre ne určené.

Popis kontaktných šošoviek AquaView Daily

Mäkké kontaktné šošovky AquaView Daily sú denné kontaktné šošovky, ktoré sa ráno nasadia a večer vyhodia do koša. Sú veľmi vhodné pre ľudí, ktorí často cestujú a nemajú čas na ich údržbu.

Ak sú vaše oči často podráždené, stáva sa, že Vám často vysychajú, a počas nosenia kontaktných šošoviek je musíte dodatočne zvlhčovať kvapkami, vyskúšajte šošovky AquaView Daily. Sú určené pre krátkozrakých aj ďalekozrakých užívateľov, ktorí potrebujú pohodlné šošovky pre nosenie počas dňa (do 10 hodín). Šošovka je vyrobená z materiálu bioxifilcon A, ktorý v kombinácii s vysokou hydratáciou šošovky (58%) zaručuje, že je oko dokonale zvlhčené aj na konci dňa.

Tradičné mäkké šošovky majú sférický tvar, zatiaľ čo AquaView Daily asférický, čím poskytujú lepšie a ostrejšie videnie po celý deň. Oči tiež potrebujú účinnú ochranu proti škodlivým UV lúčom, takže čočky AquaView Daily sú vybavené UVA a UVB filtry na ochranu proti slnečnému žiareniu.

Pre koho sú šošovky AquaView Daily?

Šošovky sú ideálne pre ľudí, ktorí trpia tzv. syndróm suchého oka a pre tých, ktorí si v priebehu dňa sťažujú na boľavé a svrbiace oči. Keďže sa týka o denné šošovky odpadá tým nutnosť s ich čistením a skladovaním.

Šošovky sú k dispozícii v balení po 10 kusoch, 30 kusov a 90 kusov.