Startovní balíček AquaView Moist 2 weeks 1 šošovka

Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 1 recenzie.
počet prvkov v balení:

1 kus

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

1 kus

Naša cena:

3,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 1 recenzie.
Marián
5.0000
Musím to napísať. Zamiloval som si ich. Sú fantastické. Vidím všetko na akúkoľvek vzdialenosť. Už nikdy žiadne okuliare. Vidím veci, ktoré boli predtým mimo mojej vnímania.
Začnite s kontaktnými šošovkami Aquaview Moist 2 Weeks.
Vyberte si svoje parametre a objednajte si štartovací balíček, odošleme ho do 24 hodín!
 

AquaView Moist 2 weeks sú dvojtýždňové kontaktné šošovky určené na korekciu krátkozrakosti i ďalekozrakosti.

 
Dlhotrvajúca hydratácia - šošovky sú vyrobené z materiálu, nazývaného Hioxifilcon A, ktorý sa vyznačuje vysokým stupňom hydratácie a schopnosťou akumulovať vodu, preto sú dlhodobo zvlhčované a nespôsobujú syndróm suchých očí.
Dokonale padnú do očí - ultra tenká štruktúra šošoviek a intenzívna hydratácia sú zodpovedné za schopnosť okamžite a presne priľnúť k povrchu očnej buľvy. Šošovky sú po celú dobu používania nepostrehnuteľné, neohýbajú sa ani nevypadávajú.
Ochrana proti UV žiareniu - šošovky účinne blokujú škodlivé slnečné žiarenia vďaka komplexu moderných UVA / UVB filtrov.
Zafarbenie uľahčujúce aplikáciu - každá z šošoviek je sfarbená svetlo modrou farbou. Tá pomáha najmä začínajúcim používateľom správne šošovky aplikovať a veľmi uľahčuje nasadenie a vybratie z očí.
Denný režim - AquaView Moist 2 weeks
Denný režim - šošovky sú určené na použitie v dennom režime, čo znamená, že by mali byť vybrané pred spaním a umiestnené do púzdra s ošetrujúcim roztokom. Jeden pár je však možno použiť až 14 dní.
 

Charakteristika šošoviek AquaView Moist 2 weeks:

 

AquaView Moist 2 weeks sú dvojtýždňové šošovky, ktoré dokonale blokujú ultrafialové lúče. Vďaka modrej farbe sa veľmi ľahko používajú a ich nasadzovanie a vyberanie je veľmi jednoduché. Materiálom, z ktorého sú AquaView Moist 2 weeks vyrobené, je Hioxifilcon A, ktorý podporuje hromadenie vody na povrchu rohovky a znižuje trenie šošovky a očí. Vďaka ich hydratačným vlastnostiam šošovky AquaView Moist 2 weeks nevysychajú a užívateľ nepociťuje žiadne nepohodlie.

Materiál Hioxifilcon A dokonale harmonizuje s vysokým stupňom hydratácie šošoviek, ktorý dosahuje 55%, a udržanie konštantnej hydratácie oka z nich robí šošovky, ktoré zaručujú dokonalé pohodlie pri ich používaní. Faktor Dk / t je 25. Okrem toho boli šošovky AquaView Moist 2 weeks vybavené UV filtrami, vďaka ktorým sú oči chránené pred škodlivými účinkami UVA (85%) a UVB (40%) žiarenia.

 

Starostlivosť o šošovky:

 

Šošovky AquaView Moist 2 weeks vyžadujú každodennú starostlivosť a dezinfekciu. Pre starostlivosť o šošovky odporúčame roztoky Clean Active, ktoré sú k dispozícii v našom obchode.

 

Parametre kontaktných šošoviek AquaView Moist 2 weeks:

 
Kategórie Dvojtýždenné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky AquaView
Výrobca INTEROJO
Dioptrie -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,2
Dk/t 25 x 10-9
Zavodnenie sklon 55%
Materiál Hioxifilcon A
Filtr UV 85% UVA, 40% UVB
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaINTEROJO
ZnačkaAquaView
Počet prvkov v balení1 kus
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Startovní balíček AquaView Moist 2 weeks 1 šošovka
Váš názor

Ako si vybrať kontaktné šošovky AquaView Moist 2 weeks 1 ks?

AquaView Moist 2 weeks sú kontaktné šošovky ideálne pre ľudí, ktorí hľadajú pohodlie a vynikajúcu kvalitu. Vďaka svojej dvojtýždennej výmene sú perfektné pre aktívnych ľudí, ktorí oceňujú jednoduchosť používania. Balenie obsahuje jednu šošovku, čo robí z neho tiež vynikajúcu štartovaciu sadu pre ľudí, ktorí len začínajú svoje dobrodružstvo s nosením kontaktných šošoviek.

Sú kontaktné šošovky AquaView Moist 2 weeks bezpečné?

Áno, kontaktné šošovky AquaView Moist 2 weeks sú bezpečné na používanie. Produkované renomovaným výrobcom Interojo, zaručujú najvyššiu kvalitu a bezpečnosť pre tvoje oči. Vyvinuté s ohľadom na pohodlie a zdravie očí, zaručujú bezpečné nosenie počas celého dňa.

Na akú vadu zraku sú AquaView Moist 2 weeks?

Kontaktné šošovky AquaView Moist 2 weeks sú určené na korekciu sférických chýb zraku, teda krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti. Vďaka presne zvoleným parametrom môžu účinne zlepšiť ostrosť videnia a zabezpečiť pohodlné nosenie počas dvoch týždňov.

Ako si nasadiť kontaktné šošovky AquaView Moist 2 weeks?

Nasadzovanie kontaktných šošoviek AquaView Moist 2 weeks je jednoduché a pohodlné. Pred začatím sa uisti, že tvoje ruky sú čisté a suché. Potom umiestni šošovku na špičku ukazováka a jemne natiahni dolnú viečko druhou rukou. Opatrne umiestni šošovku na stred oka, pozerajúc priamo pred seba. Po umiestnení šošovky na oko, niekoľkokrát mrkni, aby si jej pomohol stabilizovať sa.

Ako si vybrať kontaktné šošovky AquaView Moist 2 weeks?

Na vyberanie kontaktných šošoviek AquaView Moist 2 weeks postupuj podľa niekoľkých jednoduchých krokov. Po umytí a osušení rúk jemne posuň dolné viečko a hľadiac hore, jemne posuň šošovku na bielko oka. Potom jemne chyť šošovku prstami, vyhýbaj sa jej stlačeniu. Nezabudni pravidelne čistiť a dezinfikovať šošovky podľa odporúčaní výrobcu.