Eyeye B5 Active 200 ml

Dostupnosť:

24 hodín

Naša cena:

9,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Produkt je dočasne nedostupný.

Roztok na kontaktné šošovky Eyeye B5 active je vhodný pre starostlivosť o tvrdé kontaktné šošovky. Je vhodný pre všetky nositeľov kontaktných šošoviek, ktorí si potrpia na kvalitu. Výrobca, spoločnosť Barnaux, vytvoril roztok v tej najlepšej kvalite a vynaložil všetko úsilie, aby uspokojil aj tých najnáročnejších užívateľov tvrdých kontaktných šošoviek.

 
Jedinečné zloženie - keďže tekutá starostlivosť Eyeye B5 Active je určená starostlivosť o tvrdé šošovky - čo je veľmi náročné. Zloženie je veľmi unikátne a obohatené o cenné výživné ​​zložky.
Profesionálna dezinfekcia - ošetrujúca kvapalina si poradí s nebezpečnými baktériami. Odstraňuje ich z povrchu šošoviek a automaticky znižuje sklon k hromadeniu nebezpečných mikroorganizmov.
Dodatočná hydratácia - vloženie šošoviek do nádobky naplnenej ošetrujúcou tekutinou je osvedčený spôsob, ako zlepšiť ich hydratáciu a chrániť tak oči pred vysušením.
Komplexné čistenie - prípravok tiež odstraňuje všetky druhy nečistôt z prostredia. Patria sem proteínové usadeniny, lipidy a prach. Vďaka tomu sa šošovky používajú každý deň rovnako pohodlne ako na úplnom začiatku – chvíľu po vybratí z blistra.
Pomoc pri očnom nepohodlí - vo výnimočných situáciách možno použiť aj tekutú starostlivosť Eyeye B5 Active ako kvapky - naneste malé množstvo do očí, aby ste odstránili suchosť a únavu.
Bezpečné skladovanie - Eyeye B5 Active
Bezpečné skladovanie - nepoužité šošovkyby ste mali umiestniť do nádoby s ošetrujúcou tekutinou. Takto ich odrežete od kontaktu s vonkajšími nečistotami a máte istotu, že sú kedykoľvek pripravené na aplikáciu.
 

Charakteristika roztoku na šošovky Eyeye B5 active:

 

Prípravok pre maximálnu ochranu očí a tvrdých kontaktných šošoviek. Roztok Eyeye B5 active s obsahom provitamínu B5 vyživuje, ošetruje a podporuje samoregeneračnú schopnosť rohovky behom nosenia tvrdých kontaktných šošoviek. Čistí, odstraňuje bielkovinové usadeniny, podporuje oplachovanie a dezinfekciu, uchovávanie, zvlhčovanie a jednoduché nasadzovanie kontaktných šošoviek. Ošetruje oči.

Tvrdé kontaktné šošovky sú špeciálny typ šošoviek, ktoré vyžadujú špecifickú starostlivosť. Objektívy kontaktných šošoviek majú plniť svoje korekčné funkcie niekoľko rokov, takže si vyžadujú dôkladnú ochranu. Aktívne kvapalina Eyeye B5 active bola navrhnutá s ohľadom na tvrdé šošovky. Vďaka tomu si po dlhú dobu zachovávajú svoje vlastnosti, sú dlhodobo pohodlné a udržujú primeranú čistotu.

 

Komu je roztok Eyeye B5 active určený?

 

Vďaka jedinečnému zloženiu sa roztok Eyeye B5 active perfektne stará o vaše tvrdé kontaktné šošovky a zároveň zaisťuje zdravie vašich očí. Tvrdé kontaktné šošovky môžu pri dlhodobom nosení dráždiť rohovku. Aktívne kvapalina Eyeye B5 active obsahuje provitamín B5, ktorý vyživuje, stará sa a predovšetkým podporuje samoregeneračné vlastnosti rohovky oka.

Kontaktné šošovky vložte do nádoby naplnenia roztokom. Šošovky v roztoku ponechajte aspoň 4 hodiny, ideálne potom celú noc. Po vybratí šošoviek z puzdra budú správne čistenie a vaše oči ochránené a zvlhčené. Pri pôsobení aktívneho roztoku Eyeye B5 active dochádza k účinému odstránení všetkých nečistot a bielkovinových usadenín, ktoré sa tvoria na povrchu tvrdých kontaktných šošoviek. Ak chcete šošovku mechanicky vyčistiť, jednoducho si ju položte na ruku, pridajte niekoľko kvapiek tekutiny a minútu pretrepte.

Viac informácií
VýrobcaBARNAUX
ZnačkaEyeye
Dostupnosť24 hodín
Price per 100ml5,00 €
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Eyeye B5 Active 200 ml
Váš názor