Štartovný balíček FitView Daily Plus 10 šošoviek

Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 1 recenzie.
počet prvkov v balení:

10 kusov

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

10 kusov

Naša cena:

5,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 1 recenzie.
Viktória
5.0000
Za tú cenu som ich kúpiť musela a trafila som na to najlepšie, čo som mohla .. Veľmi odolné a pohodlné šošovky, až som ich párkrát zabudla na noc zložiť, a napriek tomu mi nespôsobili žiadne zdravotné problémy.
Začnite s kontaktnými šošovkami FitView Daily Plus.
Vyberte si svoje parametre a objednajte si štartovací balíček!


 

Kontaktné šošovky FitView Daily Plus sú kontaktné šošovky určené pre každodennú výmenu.

 
Inovatívny dizajn - asférická štruktúra založená na flexibilnom materiáli navyše zohľadňuje širšie okraje, čo umožňuje ešte lepšie priliehanie šošoviek k očiam, bez rizika podráždenia.
Optimálna hydratácia očí počas celého dňa - sa priamo premieta do skvelej pohody a úplnej slobody pri vykonávaní rôznych aktivít. Tento spôsob korekcie zraku je nenahraditeľný pri práci aj pri relaxe a ocenia ho aj najnáročnejší používatelia.
Šošovky s antibakteriálnou ochranou - chránia pred hromadením proteínových usadenín, vďaka čomu sú najlepšou voľbou pre ľudí, ktorí preferujú pohodlné riešenia. Tieto typy šošoviek umožňujú zachovať maximálnu hygienu za každých okolností, napríklad pri aktívnom oddychu a výletoch.
Vysoký komfort používania - jednodňové šošovky ponúkané renomovanou značkou v odbore, nevyžadujú dodatočné ošetrovacie postupy, čo je mimoriadne dôležité pre zaneprázdnených ľudí. Na druhý deň si stačí nasadiť nový pár šošoviek, čo ocenia ľudia hľadajúci pohodlné riešenie pre krátkozrakosť aj ďalekozrakosť.
Komplex UV filtrov - FitView Daily Plus
Komplex UV filtrov - chráni oči pred škodlivými účinkami ultrafialového žiarenia, čím umožňuje regeneračný odpočinok na čerstvom vzduchu a úplnú relaxáciu aj v horúcich dňoch.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek FitView Daily Plus:

 

Sú to sférické kontaktné šošovky určené pre korekciu ďaleko aj krátkozrakosti. Šošovky sú vyrobené z materiálu Methafilcon A, ktorý zaisťuje dokonalé zvlhčenie povrchu šošoviek po celý deň, ktoré súvisia s pocitom komfortu počas ich nosenia po celý deň. Navyše, kontaktné šošovky FitView Daily Plus nedráždi rohovku, a to vďaka vysokej priepustnosti kyslíku.

Pre výrobu šošoviek je použitá viacrozmernosti, ktorá uľahčuje prispôsobenie sa šošovky k oku. Tým je asféricky rozšírená okrajová oblasť šošovky, čo vedie k ľahšiemu prirodzenému toku sĺz z očí. Špeciálné antibakteriálné činidlo, ktorým je pokrytý povrch šošovky FitView Daily Plus, zabraňuje hromadeniu bielkovinových usadenín. Šošovky obsahujú aj filtre, ktoré zabraňujú prieniku UVA a UVB žiarenia do oka.

 

Pre koho sú určené šošovky FitView Daily Plus?

 

Jedná sa o kontaktné šošovky určené pre osoby, ktoré dávajú prednosť dennému vymieňanie. Sú to šošovky pre jednorazové použitie, nie je potrebné o ne nijako zvlášť starať. Ocenia ich hlavne tí, ktorí očakávajú od šošoviek mäkkosť a ľahké nasadzovanie.

Kontaktné šošovky FitView Daily Plus uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov.

 

Parametre kontaktných šošoviek FitView Daily Plus:

 
Kategórie Jednodenné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky FitView
Výrobca INTEROJO
Dioptrie -10,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,2
Dk/t 22 x 10-9
Zavodnenie sklon 56%
Materiál Methafilcon A
Filtr UV Áno
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaINTEROJO
ZnačkaFitView
Počet prvkov v balení10 kusov
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Štartovný balíček FitView Daily Plus 10 šošoviek
Váš názor

Ako si vybrať šošovky FitView Daily Plus 10 kusov?

Šošovky FitView Daily Plus 10 kusov sú ideálne pre ľudí, ktorí hľadajú pohodlnú a hygienickú možnosť korekcie zraku na každodenné použitie. Vďaka štartovaciemu balíčku v balení 10 kusov ich môžete ľahko otestovať. Môžete si ich vybrať sami na základe uvedených parametrov, alebo sa poradiť s optometristom.

Sú šošovky FitView Daily Plus bezpečné?

Áno, šošovky FitView Daily Plus sú bezpečné, pretože sú na jedno použitie, čo eliminuje riziko infekcií a alergií. Sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu Methafilcon A, ktorý zabezpečuje pohodlie pri nosení počas celého dňa.

Na akú vadu zraku sú FitView Daily Plus?

Šošovky FitView Daily Plus sú určené na korekciu krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti, vďaka ich sférickej korekcii.

Ako nasadiť šošovky FitView Daily Plus?

Nasadenie šošoviek FitView Daily Plus je jednoduché a rýchle. Po umytí a osušení rúk jemne umiestnite šošovku na končeky prstov a priložte k oku, aby dobre priľnula.

Ako odstrániť šošovky FitView Daily Plus?

Odstránenie šošoviek FitView Daily Plus je tiež jednoduché. Stačí jemne stiahnuť dolnú viečko smerom dole, hľadiac nahor, aby ste odhalili šošovku, a potom ju jemne chytiť a vybrať z oka.