FitView Daily Plus 90 šošoviek

počet prvkov v balení:

90 kusov

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

90 kusov

Naša cena:

36,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Dobrá cena

Kontaktné šošovky FitView Daily Plus sú kontaktné šošovky určené pre každodennú výmenu.

 
Inovatívny dizajn - asférická štruktúra založená na flexibilnom materiáli navyše zohľadňuje širšie okraje, čo umožňuje ešte lepšie priliehanie šošoviek k očiam, bez rizika podráždenia.
Optimálna hydratácia očí počas celého dňa - sa priamo premieta do skvelej pohody a úplnej slobody pri vykonávaní rôznych aktivít. Tento spôsob korekcie zraku je nenahraditeľný pri práci aj pri relaxe a ocenia ho aj najnáročnejší používatelia.
Šošovky s antibakteriálnou ochranou - chránia pred hromadením proteínových usadenín, vďaka čomu sú najlepšou voľbou pre ľudí, ktorí preferujú pohodlné riešenia. Tieto typy šošoviek umožňujú zachovať maximálnu hygienu za každých okolností, napríklad pri aktívnom oddychu a výletoch.
Vysoký komfort používania - jednodňové šošovky ponúkané renomovanou značkou v odbore, nevyžadujú dodatočné ošetrovacie postupy, čo je mimoriadne dôležité pre zaneprázdnených ľudí. Na druhý deň si stačí nasadiť nový pár šošoviek, čo ocenia ľudia hľadajúci pohodlné riešenie pre krátkozrakosť aj ďalekozrakosť.
Komplex UV filtrov - FitView Daily Plus
Komplex UV filtrov - chráni oči pred škodlivými účinkami ultrafialového žiarenia, čím umožňuje regeneračný odpočinok na čerstvom vzduchu a úplnú relaxáciu aj v horúcich dňoch.
Balenie obsahujúce 30 kusov šošoviek - je najoptimálnejším riešením, pre ľudí, ktorí využívajú tento spôsob korekcie zraku. 30-dňová zásoba šošoviek sa perfektne hodí na plánovanie rôznych aktivít, z pohľadu správneho time managementu a nastavenia ideálneho harmonogramu na celý mesiac.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek FitView Daily Plus:

 

Sú to sférické kontaktné šošovky určené pre korekciu ďaleko aj krátkozrakosti. Šošovky sú vyrobené z materiálu Methafilcon A, ktorý zaisťuje dokonalé zvlhčenie povrchu šošoviek po celý deň, ktoré súvisia s pocitom komfortu počas ich nosenia po celý deň. Navyše, kontaktné šošovky FitView Daily Plus nedráždi rohovku, a to vďaka vysokej priepustnosti kyslíku.

Pre výrobu šošoviek je použitá viacrozmernosti, ktorá uľahčuje prispôsobenie sa šošovky k oku. Tým je asféricky rozšírená okrajová oblasť šošovky, čo vedie k ľahšiemu prirodzenému toku sĺz z očí. Špeciálné antibakteriálné činidlo, ktorým je pokrytý povrch šošovky FitView Daily Plus, zabraňuje hromadeniu bielkovinových usadenín. Šošovky obsahujú aj filtre, ktoré zabraňujú prieniku UVA a UVB žiarenia do oka.

 

Pre koho sú určené šošovky FitView Daily Plus?

 

Jedná sa o kontaktné šošovky určené pre osoby, ktoré dávajú prednosť dennému vymieňanie. Sú to šošovky pre jednorazové použitie, nie je potrebné o ne nijako zvlášť starať. Ocenia ich hlavne tí, ktorí očakávajú od šošoviek mäkkosť a ľahké nasadzovanie.

Kontaktné šošovky FitView Daily Plus uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov.

 

Parametre kontaktných šošoviek FitView Daily Plus:

 
Kategórie Jednodenné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky FitView
Výrobca INTEROJO
Dioptrie -10,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,2
Dk/t 22 x 10-9
Zavodnenie sklon 56%
Materiál Methafilcon A
Filtr UV Áno
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaINTEROJO
ZnačkaFitView
Počet prvkov v balení90 kusov
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:FitView Daily Plus 90 šošoviek
Váš názor

Ako si vybrať šošovky FitView Daily Plus 90 kusov?

Na výber šošoviek FitView Daily Plus 90 kusov môžete využiť vlastné parametre zraku alebo pomoc optometristu. Balenie obsahuje až 90 kusov šošoviek, čo zabezpečuje dlhodobé zásobovanie. Navyše, tieto šošovky sa vyznačujú vysokou úrovňou hydratácie na úrovni 56%, čo zabezpečuje pohodlie pri nosení po celý deň.

Sú šošovky FitView Daily Plus bezpečné?

Áno, šošovky FitView Daily Plus sú bezpečné na používanie, poskytujú vysokú úroveň hygieny vďaka jednorazovému použitiu. Okrem toho sú vyrobené z materiálu Methafilcon A, ktorý je šetrný k oku.

Na akú vadu zraku sú FitView Daily Plus?

Šošovky FitView Daily Plus sú určené na korekciu krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti, vďaka ich sférickemu typu korekcie.

Ako nasadiť šošovky FitView Daily Plus?

Pred nasadením šošoviek FitView Daily Plus je potrebné dôkladne umyť a osušiť ruky. Potom šošovku vyberte z balenia a umiestnite na končeky prstov ukazováka. Po umiestnení šošovky na oko jemne mrknite, aby šošovka sadla na svoje miesto.

Ako odstrániť šošovky FitView Daily Plus?

Na odstránenie šošoviek FitView Daily Plus je opäť potrebné umyť a osušiť ruky. Potom jemne stiahnite dolnú viečko nadol a hľadiac nahor, šošovku jemne posuňte prstom ukazováka a palcom, a potom ju vyberte.