FitView Daily Plus 30 šošoviek

Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 5 recenzie.
počet prvkov v balení:

30 kusov

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

30 kusov

Naša cena:

12,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Dobrá cena
Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 5 recenzie.
Šimon
5.0000
Najlepšie kontaktné šošovky, čo som kedy nosil. Vôbec nie sú cítiť v oku. Odporúčam na 100%.
Martin
5.0000
Mám rád tieto šošovky, už som vyskúšal veľa rôznych firiem, ale tie sa ukázali byť najlepší. Odporúčam všetkým, ktorí zápasia s problémom suchých očí.
Natália
5.0000
Perfektné, vôbec je necítim v oku, sú proste skvelé!

Kontaktné šošovky FitView Daily Plus sú kontaktné šošovky určené pre každodennú výmenu.

 
Inovatívny dizajn - asférická štruktúra založená na flexibilnom materiáli navyše zohľadňuje širšie okraje, čo umožňuje ešte lepšie priliehanie šošoviek k očiam, bez rizika podráždenia.
Optimálna hydratácia očí počas celého dňa - sa priamo premieta do skvelej pohody a úplnej slobody pri vykonávaní rôznych aktivít. Tento spôsob korekcie zraku je nenahraditeľný pri práci aj pri relaxe a ocenia ho aj najnáročnejší používatelia.
Šošovky s antibakteriálnou ochranou - chránia pred hromadením proteínových usadenín, vďaka čomu sú najlepšou voľbou pre ľudí, ktorí preferujú pohodlné riešenia. Tieto typy šošoviek umožňujú zachovať maximálnu hygienu za každých okolností, napríklad pri aktívnom oddychu a výletoch.
Vysoký komfort používania - jednodňové šošovky ponúkané renomovanou značkou v odbore, nevyžadujú dodatočné ošetrovacie postupy, čo je mimoriadne dôležité pre zaneprázdnených ľudí. Na druhý deň si stačí nasadiť nový pár šošoviek, čo ocenia ľudia hľadajúci pohodlné riešenie pre krátkozrakosť aj ďalekozrakosť.
Komplex UV filtrov - FitView Daily Plus
Komplex UV filtrov - chráni oči pred škodlivými účinkami ultrafialového žiarenia, čím umožňuje regeneračný odpočinok na čerstvom vzduchu a úplnú relaxáciu aj v horúcich dňoch.
Balenie obsahujúce 30 kusov šošoviek - je najoptimálnejším riešením, pre ľudí, ktorí využívajú tento spôsob korekcie zraku. 30-dňová zásoba šošoviek sa perfektne hodí na plánovanie rôznych aktivít, z pohľadu správneho time managementu a nastavenia ideálneho harmonogramu na celý mesiac.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek FitView Daily Plus:

 

Sú to sférické kontaktné šošovky určené pre korekciu ďaleko aj krátkozrakosti. Šošovky sú vyrobené z materiálu Methafilcon A, ktorý zaisťuje dokonalé zvlhčenie povrchu šošoviek po celý deň, ktoré súvisia s pocitom komfortu počas ich nosenia po celý deň. Navyše, kontaktné šošovky FitView Daily Plus nedráždi rohovku, a to vďaka vysokej priepustnosti kyslíku.

Pre výrobu šošoviek je použitá viacrozmernosti, ktorá uľahčuje prispôsobenie sa šošovky k oku. Tým je asféricky rozšírená okrajová oblasť šošovky, čo vedie k ľahšiemu prirodzenému toku sĺz z očí. Špeciálné antibakteriálné činidlo, ktorým je pokrytý povrch šošovky FitView Daily Plus, zabraňuje hromadeniu bielkovinových usadenín. Šošovky obsahujú aj filtre, ktoré zabraňujú prieniku UVA a UVB žiarenia do oka.

 

Pre koho sú určené šošovky FitView Daily Plus?

 

Jedná sa o kontaktné šošovky určené pre osoby, ktoré dávajú prednosť dennému vymieňanie. Sú to šošovky pre jednorazové použitie, nie je potrebné o ne nijako zvlášť starať. Ocenia ich hlavne tí, ktorí očakávajú od šošoviek mäkkosť a ľahké nasadzovanie.

Kontaktné šošovky FitView Daily Plus uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov.

 

Parametre kontaktných šošoviek FitView Daily Plus:

 
Kategórie Jednodenné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky FitView
Výrobca INTEROJO
Dioptrie -10,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,2
Dk/t 22 x 10-9
Zavodnenie sklon 56%
Materiál Methafilcon A
Filtr UV Áno
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaINTEROJO
ZnačkaFitView
Počet prvkov v balení30 kusov
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:FitView Daily Plus 30 šošoviek
Váš názor

Ako si vybrať šošovky FitView Daily Plus 30 kusov?

Na výber šošoviek FitView Daily Plus môžete využiť parametre produktu a vlastné preferencie zraku. Veľkosť balenia 30 kusov zabezpečuje dlhodobé používanie. Navyše, šošovky sa vyznačujú vysokou hydratáciou (56%), čo prispieva k pohodliu pri nosení po celý deň.

Sú šošovky FitView Daily Plus bezpečné?

Áno, šošovky FitView Daily Plus sú bezpečné na používanie, zabezpečujú vysokú úroveň hygieny vďaka režimu výmeny na jeden deň. Vyrobené renomovaným výrobcom Interojo a z materiálu Methafilcon A, poskytujú nielen pohodlie, ale aj bezpečnosť pre oči.

Na akú vadu zraku sú FitView Daily Plus?

Šošovky FitView Daily Plus sú určené na korekciu krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti vďaka ich sférickej korekcii. Sú dostupné v rôznych dioptriách, čo umožňuje prispôsobenie individuálnym potrebám zraku.

Ako nasadiť šošovky FitView Daily Plus?

Nasadenie šošoviek FitView Daily Plus je jednoduché a pohodlné. Pred umiestnením šošovky na oko je potrebné dôkladne umyť a osušiť ruky. Potom šošovku jemne umiestnite na konček prsta ukazováka a druhou rukou zdvihnite horné viečko. Po umiestnení šošovky na oko zatvorte viečko a niekoľkokrát mrknite, aby šošovka dobre prilnula.

Ako odstrániť šošovky FitView Daily Plus?

Odstránenie šošoviek FitView Daily Plus je rovnako jednoduché ako ich nasadenie. Pred demontážou šošovky si opäť dôkladne umyte a osušte ruky. Potom jednou rukou zdvihnite horné viečko a druhou jemne chyťte za dolný okraj šošovky a jemne ju odstráňte.