Štartovný balíček FitView Monthly 1 šošovka

Rating:
4.5 of 5
Priemerné hodnotenie 4.5 / 5 na základe 2 recenzie.
počet prvkov v balení:

1 kus

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

1 kus

Naša cena:

2,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Rating:
4.5 of 5
Priemerné hodnotenie 4.5 / 5 na základe 2 recenzie.
Lucia
5.0000
Kúpila som si na skúšku 2 ks. Som hrozne šťastná, necítim vôbec rozdiel medzi nimi a Acuvue, ktoré som nosila predtým, sú rovnako pohodlné a rozhodne lacnejšie. Odporúčam!
Valéria
4.0000
Dobré šošovky. vidím cez ne ostro a oči sa mi tak skoro neunaví. Je pomerne ľahké je nasadiť aj vyndat s oka. A tiež majú UV-filter a to je veľké plus :)
Začnite s kontaktnými šošovkami FitView Monthly.
Vyberte si svoje parametre a objednajte si štartovací balíček, odošleme ho do 24 hodín!


FitView Monthly kontaktné šošovky, ktoré sú dokonalou alternatívou drahých šošoviek. Veľmi atraktívna cena a porovnateľné vlastnosti s drahšími šošovkami môžu byť ideálnou náhradou.

 
Odolnosť proti hromadeniu usadenín - tvorcovia vynaložili maximálne úsilie na to, aby šošovky, ktoré ponúkajú, boli vysoko odolné proti hromadeniu proteínových usadenín. A nepochybne sa im to podarilo – aj po celom dni sú šošovky čisté a svieže.
Hydratačné vlastnosti najvyššej kvality - na vytvorenie šošoviek bol použitý inovatívny materiál s vysokým stupňom hydratácie. To sa premieta do dlhotrvajúcej a neustálej hydratácie, ktorá zaručí očiam celodennú vlhkosť a úplne eliminuje problém s vysúšaním.
Rozšírené okraje - vylepšenie dizajnu šošovky, hlavne rozšírením oblasti okrajov, umožnilo ich ešte lepšie prijme oko. Slzy stekajú vnútornou stranou šošoviek, čo je pre oči úplne prirodzený spôsob.
Vysoká úroveň priepustnosti kyslíka - to je parameter, ktorý je charakteristický iba pre vysokokvalitné šošovky. Vďaka nemu má rohovka stály a voľný prístup kyslíku, vďaka čomu sú oči zdravé a v dobrej kondícii.
Moderné UV filtre - FitView Monthly
Moderné UV filtre - sú zodpovedné za zachytenie až 98% slnečného žiarenia, ktoré sú škodlivé pre oči.
Mesačná výmena - vybraný pár šošoviek môžete používať až 30 dní. Jedinou podmienkou je ich správna večerná starostlivosť pomocou špecializovanej tekutiny.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek FitView Monthly:

 

FitView Monthly sú mäkké kontaktné šošovky určené k mesačnému použitie. Zloženie: 62% Polymacon a 38% vody.

Šošovky sú v blistri s fyziologickým roztkokem. Povrch šošovky je vybavený antibakteriálnou vrstvou, ktorá zabezpečuje väčšiu odolnosť proti usadzovaniu znečisťujúcich látok, predovšetkým bielkovinových usadenín.

Šošovky FitView Monthly majú UV filter, ktorý chráni pred UVA a UVB žiarením a dobrú priepustnosť kyslíka, čo z nich robí výbornú alternatívu v porovnaní s drahými šošovkami.

 

Parametre kontaktných šošoviek FitView Monthly:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky FitView
Výrobca PEGAVISION
Dioptrie -12,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do -0,50 D (co 0,25 D)
+0,50 do +4,00 D (co 0,25 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,0
Dk/t 15 x 10-9
Zavodnenie sklon 38%
Materiál Polymacon
Filtr UV Áno
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaPEGAVISION
ZnačkaFitView
Počet prvkov v balení1 kus
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Štartovný balíček FitView Monthly 1 šošovka
Váš názor

Ako si vybrať šošovky FitView Monthly 1 kus?

Na výber šošoviek FitView Monthly 1 kus môžete využiť pomoc optometristu, ktorý vykoná vyšetrenie zraku a vyberie vhodné parametre šošovky. Môžete si ich tiež vybrať sami, využitím informácií uvedených na balení, ktoré obsahuje štartovací balíček, ideálny pre ľudí začínajúcich dobrodružstvo s nosením kontaktných šošoviek.

Sú šošovky FitView Monthly bezpečné?

Áno, šošovky FitView Monthly sú bezpečné na používanie, za predpokladu dodržiavania odporúčaní týkajúcich sa hygieny a správnej starostlivosti. Vyrobené renomovaným výrobcom PegaVision, sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu Polymacon, ktorý zabezpečuje pohodlie a bezpečnosť pre oči.

Na akú vadu zraku sú FitView Monthly?

Šošovky FitView Monthly sú určené na korekciu zrakových vad, ako je krátkozrakosť alebo ďalekozrakosť, vďaka ich sférickemu typu korekcie. Predstavujú účinné riešenie pre ľudí s rôznymi problémami so zrakom.

Ako nasadiť šošovky FitView Monthly?

Pred nasadením šošoviek FitView Monthly sa odporúča dôkladne umyť a osušiť ruky. Potom opatrne vyberte šošovku z balenia a umiestnite ju na konček prsta ukazováka. Po overení, či je šošovka správne zakrivená, jemne otvorte viečka a umiestnite šošovku na očnú bulvu. Po umiestnení šošovky na oko, niekoľkokrát mrknite, aby sa správne usadila.

Ako zložiť šošovky FitView Monthly?

Na zloženie šošoviek FitView Monthly je najprv potrebné umyť a osušiť ruky. Potom jemne stiahnite dolné viečko dole a hľaďte nahor. Pomocou prostredníka druhej ruky jemne posuňte šošovku nadol a zozbierajte ju na konček prsta. Uistite sa, že nemáte ostré nechty, ktoré by mohli šošovku poškodiť. Po zložení šošovky ju umiestnite do špeciálneho puzdra s roztokom na uchovávanie a dôkladne ju vyčistite pred ďalším použitím.