FitView Monthly 3 šošovky

Rating:
4.5 of 5
Priemerné hodnotenie 4.5 / 5 na základe 2 recenzie.
počet prvkov v balení:

3 kusov

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

3 kusov

Naša cena:

5,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Rating:
4.5 of 5
Priemerné hodnotenie 4.5 / 5 na základe 2 recenzie.
Kristína
5.0000
Sú super. Objednávam častejšie a som veľmi spokojná.
Marián
4.0000
V porovnaní so šošovkami, ktoré sa už používam pri práci, tieto sú najlepšie. Odporučil by som ich každému, kto hľadá dobrú kvalitu za dobrý peniaz.

FitView Monthly kontaktné šošovky, ktoré sú dokonalou alternatívou drahých šošoviek. Veľmi atraktívna cena a porovnateľné vlastnosti s drahšími šošovkami môžu byť ideálnou náhradou.

 
Odolnosť proti hromadeniu usadenín - tvorcovia vynaložili maximálne úsilie na to, aby šošovky, ktoré ponúkajú, boli vysoko odolné proti hromadeniu proteínových usadenín. A nepochybne sa im to podarilo – aj po celom dni sú šošovky čisté a svieže.
Hydratačné vlastnosti najvyššej kvality - na vytvorenie šošoviek bol použitý inovatívny materiál s vysokým stupňom hydratácie. To sa premieta do dlhotrvajúcej a neustálej hydratácie, ktorá zaručí očiam celodennú vlhkosť a úplne eliminuje problém s vysúšaním.
Rozšírené okraje - vylepšenie dizajnu šošovky, hlavne rozšírením oblasti okrajov, umožnilo ich ešte lepšie prijme oko. Slzy stekajú vnútornou stranou šošoviek, čo je pre oči úplne prirodzený spôsob.
Vysoká úroveň priepustnosti kyslíka - to je parameter, ktorý je charakteristický iba pre vysokokvalitné šošovky. Vďaka nemu má rohovka stály a voľný prístup kyslíku, vďaka čomu sú oči zdravé a v dobrej kondícii.
Moderné UV filtre - FitView Monthly
Moderné UV filtre - sú zodpovedné za zachytenie až 98% slnečného žiarenia, ktoré sú škodlivé pre oči.
Mesačná výmena - vybraný pár šošoviek môžete používať až 30 dní. Jedinou podmienkou je ich správna večerná starostlivosť pomocou špecializovanej tekutiny.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek FitView Monthly:

 

FitView Monthly sú mäkké kontaktné šošovky určené k mesačnému použitie. Zloženie: 62% Polymacon a 38% vody.

Šošovky sú v blistri s fyziologickým roztkokem. Povrch šošovky je vybavený antibakteriálnou vrstvou, ktorá zabezpečuje väčšiu odolnosť proti usadzovaniu znečisťujúcich látok, predovšetkým bielkovinových usadenín.

Šošovky FitView Monthly majú UV filter, ktorý chráni pred UVA a UVB žiarením a dobrú priepustnosť kyslíka, čo z nich robí výbornú alternatívu v porovnaní s drahými šošovkami.

 

Parametre kontaktných šošoviek FitView Monthly:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky FitView
Výrobca PEGAVISION
Dioptrie -12,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do -0,50 D (co 0,25 D)
+0,50 do +4,00 D (co 0,25 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,0
Dk/t 15 x 10-9
Zavodnenie sklon 38%
Materiál Polymacon
Filtr UV Áno
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaPEGAVISION
ZnačkaFitView
Počet prvkov v balení3 kusov
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:FitView Monthly 3 šošovky
Váš názor

Ako si vybrať kontaktné šošovky FitView Monthly 3 kusy?

Kontaktné šošovky FitView Monthly sú dostupné v balení obsahujúcom tri kusy. Môžete si ich vybrať sami, využitím parametrov ako je dioptria, zakrivenie a priemer, alebo požiadať o pomoc optometristu. Vďaka ich mesačnému režimu výmeny poskytujú pohodlie používania po celý mesiac. Navyše, tieto šošovky obsahujú UV filtre, ktoré poskytujú ďalšiu ochranu pre oči pri každodenných aktivitách vonku.

Sú kontaktné šošovky FitView Monthly bezpečné?

Áno, kontaktné šošovky FitView Monthly sú bezpečné na použitie, pokiaľ sú používané v súlade s odporúčaniami lekára a pokynmi výrobcu. Mesačná výmena umožňuje udržiavať hygienu a zabraňuje nadmernému hromadeniu nečistôt na šošovkách, čo prispieva k udržaniu zdravia očí.

Na akú vadu zraku sú určené kontaktné šošovky FitView Monthly?

Kontaktné šošovky FitView Monthly sú určené na korekciu sférických zrakových vad, ako sú krátkozrakosť alebo ďalekozrakosť.

Ako nasadiť kontaktné šošovky FitView Monthly?

Pred nasadením kontaktných šošoviek FitView Monthly je potrebné dôkladne umyť a osušiť ruky. Potom skontrolujte, či nie je šošovka obrátená naruby. Po umiestnení šošovky na konček prsta ukazováka, jemne stiahnite dolnú viečko a opatrne umiestnite šošovku na oko. Po umiestnení šošovky na oko jemne uvoľnite dolnú viečko a pomaly mrknite, aby sa šošovka správne usadila.

Ako odstrániť kontaktné šošovky FitView Monthly?

Na odstránenie kontaktných šošoviek FitView Monthly si najprv umyte a osušte ruky. Potom jemne stiahnite dolnú viečko a šošovku opatrne pridržte končekom prsta ukazováka. Jemne posuňte šošovku na bielu časť oka a odstráňte ju.