FitView Monthly 6 šošoviek

Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 7 recenzie.
počet prvkov v balení:

6 kusov

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

6 kusov

Naša cena:

9,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 7 recenzie.
Matej
5.0000
Používam tieto šošovky skoro rok a môžem povedať, že sú skutočne pohodlné a absolútne mi nedráždia oči. Okrem toho sa aj po vypadnutí z oka dajú rýchlo opätovne nasadiť vďaka svojej elasticite. Plánujem si ich objednávať aj naďalej, taktiež z toho dôvodu, že nie sú drahé.
Barbora
5.0000
Som s nimi spokojná :)
Agneška
5.0000
Používam ich 2 rokov a zatiaľ žiadne problémy

FitView Monthly kontaktné šošovky, ktoré sú dokonalou alternatívou drahých šošoviek. Veľmi atraktívna cena a porovnateľné vlastnosti s drahšími šošovkami môžu byť ideálnou náhradou.

 
Odolnosť proti hromadeniu usadenín - tvorcovia vynaložili maximálne úsilie na to, aby šošovky, ktoré ponúkajú, boli vysoko odolné proti hromadeniu proteínových usadenín. A nepochybne sa im to podarilo – aj po celom dni sú šošovky čisté a svieže.
Hydratačné vlastnosti najvyššej kvality - na vytvorenie šošoviek bol použitý inovatívny materiál s vysokým stupňom hydratácie. To sa premieta do dlhotrvajúcej a neustálej hydratácie, ktorá zaručí očiam celodennú vlhkosť a úplne eliminuje problém s vysúšaním.
Rozšírené okraje - vylepšenie dizajnu šošovky, hlavne rozšírením oblasti okrajov, umožnilo ich ešte lepšie prijme oko. Slzy stekajú vnútornou stranou šošoviek, čo je pre oči úplne prirodzený spôsob.
Vysoká úroveň priepustnosti kyslíka - to je parameter, ktorý je charakteristický iba pre vysokokvalitné šošovky. Vďaka nemu má rohovka stály a voľný prístup kyslíku, vďaka čomu sú oči zdravé a v dobrej kondícii.
Moderné UV filtre - FitView Monthly
Moderné UV filtre - sú zodpovedné za zachytenie až 98% slnečného žiarenia, ktoré sú škodlivé pre oči.
Mesačná výmena - vybraný pár šošoviek môžete používať až 30 dní. Jedinou podmienkou je ich správna večerná starostlivosť pomocou špecializovanej tekutiny.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek FitView Monthly:

 

FitView Monthly sú mäkké kontaktné šošovky určené k mesačnému použitie. Zloženie: 62% Polymacon a 38% vody.

Šošovky sú v blistri s fyziologickým roztkokem. Povrch šošovky je vybavený antibakteriálnou vrstvou, ktorá zabezpečuje väčšiu odolnosť proti usadzovaniu znečisťujúcich látok, predovšetkým bielkovinových usadenín.

Šošovky FitView Monthly majú UV filter, ktorý chráni pred UVA a UVB žiarením a dobrú priepustnosť kyslíka, čo z nich robí výbornú alternatívu v porovnaní s drahými šošovkami.

 

Parametre kontaktných šošoviek FitView Monthly:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky FitView
Výrobca PEGAVISION
Dioptrie -12,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do -0,50 D (co 0,25 D)
+0,50 do +4,00 D (co 0,25 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,0
Dk/t 15 x 10-9
Zavodnenie sklon 38%
Materiál Polymacon
Filtr UV Áno
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaPEGAVISION
ZnačkaFitView
Počet prvkov v balení6 kusov
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:FitView Monthly 6 šošoviek
Váš názor

Ako si vybrať kontaktné šošovky FitView Monthly 6 kusov?

Kontaktné šošovky FitView Monthly sú dostupné v štandardnom balení obsahujúcom až 6 kusov, čo umožňuje dlhšie používanie bez potreby častých nákupov. Môžete si vybrať šošovky sami, využitím informácií o dioptriách a zakrivení dostupných na obale, alebo využiť služby optometristu, ktorý pomôže vybrať správnu korekciu pre vaše oči. Šošovky FitView Monthly sú tiež vybavené dodatočnými UV filtrami, čo poskytuje ďalšiu ochranu pred škodlivým UV žiarením.

Sú kontaktné šošovky FitView Monthly bezpečné?

Áno, kontaktné šošovky FitView Monthly sú bezpečné na používanie, za predpokladu dodržiavania odporúčaní týkajúcich sa hygieny a správneho používania. Sú vyrobené z vysokokvalitného materiálu Polymacon, ktorý je vhodný pre väčšinu ľudí s citlivými očami, zabezpečujúc pohodlie pri nosení po celý deň.

Na akú vadu zraku sú určené kontaktné šošovky FitView Monthly?

Kontaktné šošovky FitView Monthly sú určené na korekciu krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti, vďaka ich sférickej korekcii. Majú široký rozsah dostupných dioptrií, čo umožňuje prispôsobenie rôznym stupňom zrakových vad.

Ako nasadiť kontaktné šošovky FitView Monthly?

Pred nasadením kontaktných šošoviek FitView Monthly je potrebné dôkladne umyť a osušiť ruky, potom jemne vybrať šošovku z balenia a umiestniť ju na konček prsta ukazováka. Následne, potiahnite dolnú viečko prstom ukazováka a jemne spustite šošovku do stredu oka. Po umiestnení šošovky na oko pomaly uvoľnite dolnú viečko, aby sa šošovka mohla nastaviť na správne miesto.

Ako odstrániť kontaktné šošovky FitView Monthly?

Na odstránenie kontaktných šošoviek FitView Monthly opäť umyte a osušte ruky, potom jemne potiahnite dolnú viečko a pomocou prsta ukazováka jemne posuňte šošovku smerom do stredu oka. Keď sa šošovka posunie na bielu časť oka, môžete ju jemne chytiť medzi prst ukazovák a palec a vybrať z oka.