ReNu Advanced 100 ml

Dostupnosť:

24 hodín

Naša cena:

5,89 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

ReNu® Advanced je moderný multifunkčný ošetrujúci roztok pre všetky mäkké kontaktné šošovky. Na základe trojitého dezinfekčného systému a koncentrovanej receptúry zabíja 99,9% nebezpečných mikroorganizmov a komplexne sa stará o šošovky iba za štyri hodiny! Ide o produkt jedného z lídrov v optickom priemysle - Bausch&Lomb.

Zlepšenie hydratácie šošoviek - zloženie obohatené o vysoko zvlhčujúce látky spôsobuje, že roztok navracia šošovkám ich optimálnu úroveň hydratácie, ktorá je zaručená od okamihu po vybratí z blistra.
Trojitý dezinfekčný systém - ReNu® Advanced je moderný roztok starostlivosti o šošovky založený na inovatívnom trojitom dezinfekčnom systéme. Vďaka tomu odstráni všetky nebezpečné nečistoty nazbierané počas dňa, vrátane až 99,9 % mikroorganizmov.
Čistenie za 4 hodiny - vďaka starostlivo vyvinutému zloženiu potrebuje prípravok len štyri hodiny na obnovenie stavu šošoviek pre bezpečné a pohodlné používanie.
Mäkkosť a flexibilita šošoviek - pravidelné používanie ReNu® Advanced umožňuje zachovať pružnosť a mäkkosť šošoviek potrebnú na pohodlné a bezpečné používanie po celý deň.
Koncentrované zloženie - ReNu Advanced

 
Koncentrované zloženie - použitie prípravku ReNu® Advanced Skincare Lotion je efektívne a ekonomické riešenie. Koncentrovaná receptúra umožňuje dosiahnuť zamýšľaný účinok s použitím menšieho množstva prípravku.
Bezpečná možnosť skladovania - chcete sa vzdať nosenia šošoviek, ktoré už dávno opustili blister? Puzdro naplnené čerstvou dávkou roztoku je skvelé, pretože je to pre nich bezpečné prostredie. Tam zostanú bez nečistôt a zachovajú si všetky cenné vlastnosti.
 

Charakteristika roztoku ReNu® Advanced

 

ReNu® Advanced je ošetrujúci roztok pre všetky typy plánovaných výmenných mäkkých kontaktných šošoviek, vrátane silikón-hydrogélových. Bol vyrobený za použitia najmodernejších technológií výrobcom známym a rešpektovaným po celom svete. Prípravok sa vyznačuje širokým spektrom účinku. Primárnou funkciou je dôkladná dezinfekcia. Vďaka starostlivo vyvinutému zloženiu ReNu® Advanced odstraňuje z povrchu šošoviek všetky nečistoty: nebezpečné mikroorganizmy, prach, bielkoviny a tuky. Odstraňuje 99,9 % mikroorganizmov, ktoré môžu spôsobiť očné infekcie. Výsledok – bezchybne čisté šošovky pripravené na ďalšie použitie bez obáv z nebezpečenstva a čisté videnie, bez odrazov.

Prostriedok vďaka zvlhčujúcim látkam navracia šošovkám ich počiatočný stav vlhkosti, známy už od okamihu po vybratí z blistra. To sa premieta do vysokého komfortu používania po celý deň. Zaručuje aj priaznivú pružnosť a mäkkosť šošoviek, čo je tiež veľmi dôležité pre komfort nasadzovania. Pri pravidelnom používaní chráni šošovku pred predčasným opotrebovaním; umožňuje používať po celú dobu deklarovanú na obale. Starostlivo vyvinuté zloženie robí roztok dobre prijateľný aj pre citlivé oči, náchylné k alergickým reakciám.

 

Ako používať ReNu® Advanced?

 

Naneste tri kvapky roztoku ReNu® Advanced na každú stranu kontaktnej šošovky a jemne ju trite čistými končekmi prstov po dobu asi 20 sekúnd – jedná sa o mechanické čistenie, ktoré je potrebné na odstránenie časti nečistôt. Šošovku dôkladne opláchnite novou dávkou tekutiny a potom ju vložte do čistej nádoby naplnenej čerstvou dávkou prípravku. Tak, že sa do toho úplne ponorila. Nechajte ho tam aspoň 4 hodiny. V obchode Kodano nájdete aj ďalšie ošetrujúce roztoky z rodiny ReNu, vrátane ReNu® Multiplus a ReNu® MPS.

ReNu® Advanced zloženie:

 
  • alexidín dihydrochlorid 0,0002%,
  • polyquaternium-1 (POLYQUAD®) 0,00015 %,
  • polyaminopropylbiguanid 0,00005%,
  • kyselina boritá, - EDTA,
  • citrát sodný.
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaBAUSCH & LOMB
ZnačkaPozostałe
Dostupnosť24 hodín
Price per 100ml5,89 €
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:ReNu Advanced 100 ml
Váš názor