TOTAL30® MULTIFOCAL 3 šošovky

počet prvkov v balení:

6 kusov

Dostupnosť:

do 18 pracovných dní

počet prvkov v balení:

6 kusov

Naša cena:

29,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Multifokálne šošovky TOTAL30® v 3-kusovom balení sú určené pre ľudí vo veku okolo 40 rokov, pretože práve vtedy sa prejavia problémy súvisiace s presbyopiou - presbyopia zahŕňa najmä zhoršené videnie na blízko, čo spôsobuje veľké nepohodlie pri práci a aktívnom oddychu.

 
Optická konštrukcia Precision Profile Design - zaručuje dokonalé videnie na blízko aj na diaľku, čo sa premieta do oveľa väčšieho komfortu v rôznych oblastiach každodenného fungovania.
Water Gradient Technology - je zodpovedná za vysokú úroveň hydratácie šošoviek a tým odstraňuje problémy súvisiace so suchými očami - viac ako 90% vody na povrchu šošovky poskytuje neoceniteľný komfort používania.
Technológia Celligent - vlastnosti podobné epitelovým bunkám rohovky oka, zaisťujú optimálnu vlhkosť a chránia oči pred znečistením a baktériami.
Režim mesačnej výmeny - je často preferovaný ľuďmi, ktorí si ako základnú metódu korekcie zraku vyberajú kontaktné šošovky. Jeden pár šošoviek na celých 30 dní poskytuje maximálny komfort.
Malé balenie - 3 kusy umožňuje vyskúšať si, či je tento spôsob korekcie zraku vhodný. Ideálne balenie aj pre ľudí, ktorí kontaktné šošovky používajú príležitostnejšie alebo striedavo s okuliarmi.
Okrem UV filtrov je ďalšou výhodou moderných multifokálnych šošoviek aj HEVL filter - TOTAL30 Multifocal 3 šošovky
Okrem UV filtrov je ďalšou výhodou moderných multifokálnych šošoviek aj HEVL filter - ochrana pred ultrafialovým žiarením a filtrácia modrého svetla vyžarovaného monitormi a digitálnymi obrazovkami.
 

Vlastnosti progresívnych šošoviek TOTAL30® Multifocal:

 

Inovatívne silikón-hydrogélové šošovky TOTAL30® Multifocal boli vytvorené pre používateľov, ktorí očakávajú najvyšší komfort – budú dokonalým riešením pre ľudí, ktorí neustále podnikajú nové aktivity, bez ohľadu na pribúdajúce roky.

Charakteristickým znakom progresívnych šošoviek TOTAL30® Multifocal je ich dizajn – Precision Profile Design je technológia, ktorá spĺňa potreby ľudí, ktorí denne pociťujú symptómy súvisiace s presbyopiou. Oči v priebehu rokov strácajú svoju prirodzenú schopnosť akomodácie, t.j. jasne vidia predmety z rôznych vzdialeností. Presbyopiou máme na mysli zhoršenú zrakovú ostrosť na blízko, čo má za následok napr. väčšie namáhanie očí pri čítaní. Špeciálny optický dizajn multifokálnych šošoviek TOTAL30® zaisťuje dokonalú zrakovú ostrosť na akúkoľvek vzdialenosť.

Pre ľudí bojujúcich so syndrómom suchého oka bude dôležitou vlastnosťou šošoviek Water Gradient Technology - veľmi dobrá hydratácia, vrátane viac ako 90% vody na vonkajšom povrchu šošovky, znamená vynikajúcu hydratáciu oka. Vďaka tomuto spôsobu korekcie zraku je oveľa väčší komfort pri práci za počítačom a možno odstrániť aj bolesť a pálenie očí. Táto mimoriadne premyslená štruktúra šošoviek je doplnená o ochranu očí pred rôznymi druhmi usadenín a baktérií vďaka technológii CELLIGENT®.

Okrem toho sú šošovky TOTAL30® Multifocal vybavené aj UV filtrami, ktoré znižujú viac ako 90 % ultrafialového žiarenia, ktoré je škodlivé pre oči. Tieto vlastnosti umožňujú voľne používať kontaktné šošovky v letnej sezóne, kedy sú slnečné lúče intenzívnejšie.

 

Pre koho sa odporúčajú šošovky TOTAL30® Multifocal?

 
  • pre ľudí trpiacich následkami presbyopie, ktorí sa spoliehajú na moderné a spoľahlivé metódy korekcie zraku;
  • pre ľudí, ktorí hľadajú dobrú alternatívu k štandardnej okuliarovej korekcii, pričom mesačné kontaktné šošovky považujú za najlepšiu formu korekcie zraku;
  • pre priaznivcov vysokej funkčnosti a pohodlia - multifokálne šošovky zaručujú rovnako dobrú ostrosť videnia na diaľku aj na blízko;
  • pre ľudí používajúcich obrazovky a monitory, ktorí sú vystavení modrému svetlu, ktoré je škodlivé pre oči;
  • pre ľudí, ktorí uprednostňujú aktívny životný štýl a od svojich kontaktných šošoviek očakávajú profesionálnu ochranu pred slnkom.

Multifokálne šošovky TOTAL30® sú ponúkané pre krátkozrakosť a ďalekozrakosť v rozsahu výkonu od -10,00 D do +6,00 D.

 

Parametre kontaktných šošoviek TOTAL30® Multifocal:

 
Kategoria Mesačné kontaktné šošovky
Multifokálne kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Total30
Výrobca ALCON
Dioptrie -10,00 až -6,00 D (každých 0,25 D)
Addicia LO (až +1.0), MED (až +2.0), HI (až +2.5)
Zakrivenie 8,4
Priemer 14,2
Dk/t 154 x 10-9
Obsah vody 55 až >100%
Materiál Lehfilcon A
Technológia PrecisionProfile, CELLIGENT®, Water Gradient Technology
Filtr UV >99% UVB, >90% UVA
Filtr HEVL Áno
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaALCON
Počet prvkov v balení6 kusov
Dostupnosťdo 18 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:TOTAL30® MULTIFOCAL 3 šošovky
Váš názor