TOTAL30® MULTIFOCAL 6 šošoviek

počet prvkov v balení:

6 kusov

Dostupnosť:

do 18 pracovných dní

počet prvkov v balení:

6 kusov

Naša cena:

58,09 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

TOTAL30® Multifocal 6 kusov je produkt odporúčaný odborníkmi v oblasti kvalitných kontaktných šošoviek - Alcon. Používané technológie sú zamerané na zlepšenie kvality života ľudí, ktorí denne trpia problémami súvisiacimi s presbyopiou (tzv. ďalekozrakosťou).

 
Multifokálny optický dizajn - Precision Profile Design zaisťuje jasné videnie na akúkoľvek vzdialenosť a rýchly proces adaptácie.
Water Gradient Technology - je zodpovedná za dokonalú hydratáciu šošoviek a tým eliminuje nepohodlie spojené so suchými očami. Vďaka pokrokovej technológii obsahuje vonkajší povrch šošoviek viac ako 90% vody.
Technológia Celligent - chráni oči pred baktériami a rôznymi nečistotami. Jedinečný vzorec je podobný štruktúre epiteliálnych buniek rohovky, čím plní ochrannú funkciu.
Režim mesačnej výmeny - šošovky sú založené na inovatívnych technológiách, čo umožňuje používať jeden pár po dobu 30 dní, s pocitom maximálneho komfortu až do posledného dňa používania.
Ekonomické balenie - obsahuje 6 kusov a odporúča sa najmä ľuďom, ktorí používajú kontaktné šošovky každý deň.
Účinná ochrana pred slnkom a filtrom modrého svetla - TOTAL30 Multifocal 6 šošoviek
Účinná ochrana pred slnkom a filtrom modrého svetla - komplex UV filtrov blokuje viac ako 90 % ultrafialového žiarenia a špeciálny filter HEVL eliminuje vysokoenergetické svetlo vyžarované obrazovkami a monitormi.
 

Vlastnosti progresívnych šošoviek TOTAL30® Multifocal:

 

Multifokálne kontaktné šošovky TOTAL30® sú nepochybne inovatívnou metódou korekcie zraku pre ľudí s presbyopiou. Starostlivo navrhnutý dizajn šošoviek zlepšuje zrakovú ostrosť, čo sa výrazne premieta do pohody a plnej aktivity v každodennom živote.

V dôsledku presbyopie klesá prirodzená schopnosť očí sústrediť sa na predmety na krátku vzdialenosť, čo spôsobuje rozmazané videnie. Vďaka optickej štruktúre Precision Profile Design môžu oči vidieť rovnako jasné obrazy objektov umiestnených ďaleko aj blízko. Použitie multifokálnych šošoviek TOTAL30® je výbornou alternatívou k progresívnym okuliarom, nie je potrebné používať ďalšie okuliare na čítanie.

Multifokálne kontaktné šošovky Total30 sú skvelou voľbou pre ľudí, ktorí majú tendenciu mať suché oči – vďaka technológii Water Gradient Technology sú šošovky veľmi dobre zvlhčené. Takéto vlastnosti kontaktných šošoviek môžu byť kľúčové pre ľudí, ktorí často používajú smartfóny a veľa času trávia pred monitormi. Veľký význam má aj technológia Celligent, ktorá napodobňuje štruktúru očnej rohovky, zabezpečuje optimálnu hydratáciu a chráni oči pred baktériami a usadeninami.

Mesačné multifokálne šošovky umožňujú voľne používať jeden pár po dobu 30 dní – každý deň po ich vybratí z očí, šošovky stačí vložiť do ošetrujúceho roztoku, aby sa pred opätovným nasadením riadne vydezinfikovali a zaručili pocit sviežosti. V situácii, keď sú kontaktné šošovky základnou metódou korekcie zraku, bude dôležitou vlastnosťou aj ochrana pred škodlivým ultrafialovým žiarením. Progresívne šošovky TOTAL30® Multifocal majú schopnosť blokovať viac ako 90% UVA lúčov a viac ako 99% UVB lúčov.

Kontaktné šošovky TOTAL30® Multifocal sú ponukou adresovanou predovšetkým tým, ktorí už spoznali výhody každodenného používania kontaktných šošoviek a sú odhodlaní túto metódu korekcie zraku využívať dlhšiu dobu. Nákup väčšieho balenia je nielen pohodlný, ale je aj priaznivejšia cena.

 

Parametre kontaktných šošoviek TOTAL30® Multifocal:

 
Kategoria Mesačné kontaktné šošovky
Multifokálne kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Total30
Výrobca ALCON
Dioptrie -10,00 až -6,00 D (každých 0,25 D)
Addicia LO (až +1.0), MED (až +2.0), HI (až +2.5)
Zakrivenie 8,4
Priemer 14,2
Dk/t 154 x 10-9
Obsah vody 55 až >100%
Materiál Lehfilcon A
Technológia PrecisionProfile, CELLIGENT®, Water Gradient Technology
Filtr UV >99% UVB, >90% UVA
Filtr HEVL Áno
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaALCON
Počet prvkov v balení6 kusov
Dostupnosťdo 18 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:TOTAL30® MULTIFOCAL 6 šošoviek
Váš názor

Ako vybrať šošovky TOTAL30® Multifocal s 6 kusmi?

Na výber šošoviek TOTAL30® Multifocal s 6 kusmi môžete využiť pomoc optometristu, ktorý presne určí potrebnú korekciu zraku. Alternatívne si môžete vybrať šošovky sami na základe svojich zrakových parametrov. Balenie obsahuje až 6 kusov, čo zabezpečuje dlhodobé používanie. Navyše, šošovky majú gradientnú hydratáciu a konštrukciu Precision Profile Design pre pohodlie a ostrosť videnia.

Sú šošovky TOTAL30® Multifocal bezpečné?

Áno, šošovky TOTAL30® Multifocal sú bezpečné na používanie, zabezpečujú vysoký komfort nosenia vďaka použitiu materiálu Lehfilcon A a inovatívnym technológiám výrobcu Alcon.

Na akú zrakovú vadu sú TOTAL30® Multifocal?

Šošovky TOTAL30® Multifocal sú určené na korekciu prezbiopie, vďaka svojmu progresívnemu režimu korekcie.

Ako si nasadiť šošovky TOTAL30® Multifocal?

Pred nasadením šošoviek TOTAL30® Multifocal je vždy potrebné dôkladne umyť a osušiť ruky. Potom jemne umiestnite šošovku na špičku ukazováka a roztiahnite viečka, hľadiac nahor. Opatrne umiestnite šošovku na očnú guľu a jemne zatvorte viečka, skontrolujte, či je šošovka správne umiestnená.

Ako si vybrať šošovky TOTAL30® Multifocal?

Na vybratie šošoviek TOTAL30® Multifocal opäť umyte a osušte ruky. Potom jemne stiahnite dolné viečko nadol prostredníkom a palcom. Hľadiac nahor jemne stlačte šošovku medzi ukazovák a palec a vyberte ju.