Kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

9 položiek

na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

9 položiek

na stránku

Jednodňové a dvojtýždňové šošovky ACUVUE® OASYS

ACUVUE® OASYS sú poslednú generáciou kontaktných šošoviek vyrobených z hydrogél-silikónového materiálu (senofilcon A) od firmy Johnson & Johnson. Výrobca využil technológie HYDRACLEAR PLUS a HYDRACLEAR, ako základné zložky, ktoré zaisťujú komfort pri nosení šošoviek po celý deň, aj keď je vzduch suchý, teplý a mohol by byť nepohodlný voči vašim očiam.

Popis ACUVUE® OASYS šošoviek

Technológia HYDRACLEAR PLUS zaisťuje hladkosť kontaktné šošovky a jej dostatočne vysokú priepustnosť kyslíka, ktorá je vyššia ako u bežných kontaktných šošoviek. Sú pre vaše oči pohodlnejšie a znižujú vysúšanie očí v nepohodlnom prostredí, ako je práca na počítači, cestovanie lietadlom alebo dlhší pobyt v nevetraných priestoroch s nehybným vzduchom, ako sú napríklad autá alebo klimatizované miestnosti. Silikón-hydrogélový materiál, ktorý je dôležitou zložkou šošoviek, zaisťuje priepustnosť kyslíka skrz šošovku do oka až z 98%. UV žiarenie je veľmi škodlivé pre naše oči, preto je tu obsiahnutá technológia, ktorá zabraňuje pôsobeniu UVA žiarenia (z 96%) a UVB žiarenia (až 99%) a tým chráni vaše oči od škodlivých slnečných lúčov.

Pre koho sú šošovky ACUVUE® OASYS určené?

ACUVUE® OASYS sú kontaktné šošovky ako pre osoby trpiace krátkozrakosťou, tak pre osoby trpiace ďalekozrakosťou. Sú veľmi pohodlné, pretože sú ľahko modro sfarbené a na ich povrchu je maličké čísílko. Takže je ich aplikácia veľmi jednoduchá - bez problémov môžete vidieť kontaktnú šošovku aj v puzdre na šošovky a tiež nájsť správnu stranu pred ich nasadením. Kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS môžete nosiť po dobu 2 týždňov iba počas dňa, alebo bez vyberaní z očí po dobu jedného týždňa.

Ak trpíte na suché oči, mali by ste byť spokojní s šošovkami ACUVUE® OASYS. Sú vhodné najmä pre osoby, ktoré trávia veľa času v umelo klimatizovaných miestnostiach, pracujúci dlhé hodiny s počítačom či často cestujúcich lietadlom. Kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS sú pre vás vhodné, ak vám záleží na komfortu počas nosenia kontaktných šošoviek, bez nutnosti používať ďalšie doplňujúce zvlhčovala, ako napríklad očné kvapky. Kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM sú doporučované všetkým ľuďom, ktorí trpia astigmatizmom. Sú veľmi pohodlné, pretože sú ľahko modro sfarbené, čo umožňuje ich rýchle nasadenie, a v oku sa nepohybujú.

Kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS sú dostupné v baleniach po 6, 12 a 24 kusoch, a tiež pre ľudí trpiacich astigmatizmom sú kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM dostupné v 6-ti kusovom balení.