Kontaktné šošovky DAILIES® AquaComfort Plus®

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

6 položiek

na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

6 položiek

na stránku

Jednodňové šošovky DAILIES® AquaComfort Plus®

Na konci dňa stráveného pred monitorom počítača si asi každý z nás praje, aby jeho oči vyzerali sviežo a zdravo. Veľa šošoviek môže dráždiť oči, ale nie DAILIES® AquaComfort Plus®.

Tieto mäkké kontaktné šošovky pre jednodňové použitie obsahujú špeciálnu hydratačnú zložku AquaComfort ™ (PVA - polyvinylalkohol), ktorá sa uvoľňuje počas žmurkania. Môžete si byť istí, že aj po celodennom nosení šošoviek DAILIES® AquaComfort Plus® budú vaše oči odpočinuté a správne zvlhčené.

Popis kontaktných šošoviek DAILIES® AquaComfort Plus®

Šošovky sú vyrobené z neiónového materiálu, vďaka čomu ich môžu využívať aj osoby so sklonmi k alergickým reakciám. Na kontaktných šošovkách sa nehromadí usadeniny ani nečistoty a po celú dobu nosenia zostávajú zvlhčené. Tenký povrch šošovky a vysoká kvalita materiálu použitého na výrobu zaisťujú komfort počas nosenia šošovky - nedráždi oko a dokonale sa v ňom usadí. Už po piatich minútach od nasadenia šošovky do oka sa šošovka prispôsobí a začne korigovať chyby zraku.

Vďaka ľahkému bleděmodrému zafarbeniu Visitint sa šošovka ľahko nasadzuje a vyníma. DAILIES® AquaComfort Plus® sú dostupné vo sférické verzii - pre krátko- i ďalekozraké, tórické (pre astigmatikov) alebo progresívne. Kontaktné šošovky značky DAILIES® AquaComfort Plus®, závisle od typu, majú zastúpenie pre každú vadu zraku.

Torické šošovky sú charakteristické extrémne tenkými okrajmi a účinným systémom zvlhčovania. Vďaka použitiu tenkých stabilizačných zón, stabilita obrazu a korekcia astigmatizmu ide ruka v ruke spolu s vysokou priepustnosťou šošovky pre kyslík. Šošovky sú charakteristické trojkovú povrchnú vrstvú, ktorá umožňuje rýchle a jednoduché nastavenie šošovky podľa vady. Špeciálne značky na šošovke uľahčujú jej nasadzovanie a ďalšie značky ukazujú, či je šošovka nasadená správnou stranou na oku.

Progresívne kontaktné šošovky (DAILIES® AquaComfort Plus® Multifocal) sú určené pre osoby po štyridsiatke. Najsilnejší vrstva je v centre šošovky, vďaka čomu šošovka umožňuje kvalitné videnie na blízku aj diaľku.

Pre koho sú šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® určené?

Pre každého, kto vedú aktívny život a nechcú myslieť na dodatočnú starostlivosť o šošovky. Tiež je možnosť ich nosiť striedavo s okuliarmi.

Kontaktné šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® sú dostupné v baleniach po 30 a 90 kusoch. Torická a progresívna verzia - DAILIES® AquaComfort Plus® Toric a DAILIES® AquaComfort Plus® Multifocal - v baleniach po 30 kusoch.